Pibella Travel - lejek dla kobiet, urinelka - zielona

Producent: Pibella
Dostępność: dostępny
  • 89,00 59,00 zł
  • Do darmowej wysyłki będzie brakowało 141,00 zł

PIBELLA TRAVEL – lejek dla kobiet ZIELONA

Wielorazowa urinella

Lejki dla kobiet PIBELLA TRAVEL zyskały uznanie kobiet na całym świecie: od nastolatek po panie w podeszłym wieku, coraz więcej kobiet używa tych praktycznych lejków do oddawania moczu. Dzięki Pibella Travel czynność oddawania moczu przestała być problematyczna niezależnie od okoliczności, sytuacji, stanu zdrowia czy pozycji, a więc czynników na które często nie ma się wpływu. Tak więc posiadanie lejka dla kobiet Pibella poszerza sferę komfortu, wolności i bezpieczeństwa.

Wygodnie, elegancko, higienicznie i sterylnie

Wiele kobiet marzyło, bardziej lub mniej świadomie, o przyrządzie takim jak Pibella już od wieków. Pibella umożliwia kobietom oddawanie moczu zarówno w pozycji stojącej jak i siedzącej, zawsze w sposób szybki, komfortowy i dyskretny. Niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie się znajdujesz i w jaki sposób podróżujesz.

Pibella Travel została zaprojektowana z myślą o prostym i zręcznym użyciu. Pibella to przyrząd do oddawania moczu dla kobiet, doskonale zaadaptowany do kobiecej anatomii, pozwalający opróżniać się w sposób wygodny, elegancki i jak najbardziej sterylny. Ani jedna kropla nigdzie nie wycieknie co oznacza absolutną higienę podczas użycia lejka;

Po użyciu Pibella po prostu strząśnij ją albo opłucz; tak czy siak nie zostanie na niej nic – to dzięki impregnowanemu materiałowi z jakiego zaprojektowana jest Pibella. następnie umieść lejek w przenośnej torebeczce, którą miej zawsze przy sobie gdy używasz lejka.

Wielka Premiera – czyli ten pierwszy raz!

Pibella jest przeznaczona dla wszystkich kobiet! Oczywiście pierwsze użycie, nazwijmy je „wielką premierą” :-) , będzie wymagało od ciebie odrobinę odwagi i odprężenia aby zdobyć się na opróżnienie w nowej dla ciebie pozycji. I na tym już koniec z wyzwaniami! Załatwianie się przy użyciu Pibelli stanie się dla ciebie rutyną ułatwiającą życie, satysfakcjonującą i wyzwalającą.

Używając lejka dla kobiet Pibella właściwą pozycję znajdziesz błyskawicznie i intuicyjnie. Chwilę potem używanie lejka stanie się dla ciebie rutyną. Dzięki materiałowi z jakiego jest wykonana Pibella jest ona nie tylko produktem niezwykle praktycznym ale też przyjemnym w dotyku. W zdecydowanej większości razów już pierwsze użycie jest bezproblemowe.

Mała higieniczna kompanka

Pibella, ta mała, higieniczna i wielorazowa „kompanka” doskonale sprawdziła się podczas wszystkich możliwych aktywności na świeżym powietrzu. Używanie i obchodzenie się z Pibella Travel jest niesłychanie proste. Precyzyjne instrukcje w postaci ilustracji i opisów znajdziesz dołączone do każdego egzemplarza.

Korzystanie z toalet bez żadnego dotknięcia deski klozetowej to tylko jedna z wielu zalet używania lejka dla kobiet Pibella Travel.

Sterylna, ekologiczna i śmiesznie tania

Pibella Travel zrobiona jest z nie-drażniącego polipropylenu (PP). Materiał jest impregnowany, idealny do opłukiwania i sterylizowania przy użyciu gotującej się wody (do 135’C). Lejek jest oczywiście wielokrotnego użytku co sprawia, że jego cena wydaje się śmiesznie niska w kontekście tego jak wielokrotnie będziesz mogła z niego korzystać. Oczywiście jest to też produkt recycklingowy, a więc odzyskiwany (PP5). Wyprodukowany w kraju o wysokiej świadomości konsumenckiej i medycznej – Szwajcarii.

Niezależnie od rodzaju spodni jakie nosisz

W zależności od rodzaju spodni jakie nosisz (zwykłe spacerowe, narciarskie, turystyczne, etc) przed pierwszym użyciem możesz wypróbować przykładanie lejka Pibella jeszcze w domu aby czuć się już zupełnie swobodnie gdy przyjdzie pierwszy raz gdy będziesz go chciała użyć.

Najprawdopodobniej wyczujesz intuicyjnie sposób w jaki powinnaś posługiwać się Pibellą. Jeżeli nie wyczujesz intuicyjnie jak to zrobić wtedy przyjrzyj się rysunkom znajdującym się w instrukcji.

Lejki dla kobiet Pibella są optymalnie dopasowane do kobiecej anatomii i będą dobre dla każdej z was. Mocz przepływa czysto przez lejek pozostawiając ciało absolutnie suchym. Oczywiście także twoje obuwie pozostaje nietknięte.

Pibella kompanka podróży

„Jakkolwiek i gdziekolwiek nie podróżujesz, zawsze będziesz chciała mieć przy sobie małą i higieniczną kompankę – Pibella Travel”

W podróży, w ekspedycji, na wakacjach, na festiwalach i wydarzeniach na otwartym powietrzu, w trakcie uprawiania sportu i innych aktywności fizycznych, na campingach, w barach czy restauracjach. Pibella okaże się przydatna gdziekolwiek nie wyruszysz!

Mając przy sobie Pibellę możesz w trakcie swoich aktywności i wojaży pić wystarczającą ilość płynów (np. na stokach narciarskich, na festiwalach, na imprezach na świeżym powietrzu) nie przejmując się specjalnie tym, że niebawem czeka cię moment opróżnienia a toaleta może być nieosiągalna albo brudna.

Pibella dla wszystkich ograniczonych ruchowo

Pibella Travel jest też świetnym rozwiązaniem dla kobiet nie mogących podejść do toalety – czy to z powodu niemożliwości opuszczenia swojego miejsca, z powodu kontuzji czy też trwałych ograniczeń ruchowych. Znajdujesz się w autokarze, samolocie czy pociągu i czujesz, że twój pęcherz jest pełny – wystarczy, że przykryjesz nogi pokryciem/kocem i użyjesz Pibelli i oraz przygotowanego zbiorniczka.

Profesor Dr. Klaus Mees, autorytet psychologii na Uniwersytecie Ludwika Maxymiliana w Monachium:

„Tak genialnie pomocny przyrząd powinien stać się radosną codziennością zarówno w sferze pomocy zdrowotnej jak i w sferze aktywności na świeżym powietrzu. Każda kobieta powinna dostać informację o istnieniu Pibelli i to bez zbędnego wstydu czy zakłopotania”

Docent doktor medycyny Ruth Kirschner-Hermanns ze szpitala uniwersyteckiego z Aachen w Niemczech:

„Po prostu rewelacyjna. Używałam Pibella Travel każdego dnia podczas naszych narciarskich wypadów i nie musiałam ściągać ubrania aby móc się załatwić. Wszyscy znajomi bardzo pozytywnie reagowali i wiele koleżanek zdecydowało się nabyć Pibellę aby mieć również tę możliwość komfortu. Mi towarzyszy ona dziś już podczas wszystkich wypraw w góry”

Zawsze dyskretnie i wygodnie, nawet w sukni ślubnej

Brigitt Stettler ze Szwajcarii:

„Robienie siusiu na świeżym powietrzu było do teraz jedną z najmniej przyjemnych czynności, często upokarzających czy nawet napawających odrazą ze względu na warunki czy okoliczności. Pełny, bolący pęcherz, brak toalety w pobliżu, długa kolejka czy zabrudzona, odstraszająca toaleta… nie są już problemem dla kobiet używających lejków Pibella, gdyż mogą się one opróżnić teraz na stojąco, w sposób wygodny i dyskretny. Do tej pory nie mogłaś się załatwić gdy miałaś na sobie uroczystą czy ślubną suknię. Teraz nie jest to problemem. Gdziekolwiek jesteś, na weselu czy innym wydarzeniu, podwijasz swobodnie swoją suknię i możesz się wygodnie załatwić bez obawy o zabrudzenia wynikające z bezpośredniego kontaktu z publiczną toaletą. Na uroczystościach czy weselach Pibella Travel jest teraz twoją małą higieniczną kompanką”

Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie na letnich festiwalach

Społeczność fanek Pibelli nieustannie rośnie. Te nowoczesne lejki dla kobiet dają więcej wolności, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia – w sytuacjach łatwych i nie łatwych.

Helene Bursin ze Szwajcarii:

„Zawsze zabieram Pibellę ze sobą na letnie festiwale bo wiem doskonale w jakim stanie znajdują się tam toalety. Moi przyjaciele uważają, że to świetne rozwiązanie i bardzo praktyczny przyrząd”

Grit H. z Berlina:

„Kupiłam Pibellę ze względu na raczej jednorazową okazję: moje wesele. Powód: miałam sukienkę, która wymagała asystowania mi w toalecie. Aby uniknąć tego utrudnienia, zdecydowałam się na lejek Pibella. Po trzykrotnym użyciu pozostałam przy niej. Okazało się, że pasuje świetnie do mojej małej torebki i mogłam korzystać z toalety bez niczyjej pomocy. Doskonały produkt, gratuluję i pozdrawiam”

Lejek dla kobiet Pibella jest doskonałe dla kobiet w ciąży

Kobiety w ciąży są wyjątkowo ostrożne w publicznych toaletach ze względu na infekcje na jakie są w nich narażone. Gdy opcja aby usiąść na desce wydaje się fatalna, a przykucanie utrudnione, Pibella Travel także tu okazuje się być świetnym rozwiązaniem. Dodaje bezpieczeństwa, wolności i lepszego samopoczucia – innymi słowy wpisuje się w twój życiowy wellness.

Podczas ciąży korzystanie z toalety nie staje się ani łatwiejsze ani też mniej częstotliwe. Rekomendowane jest także używanie lejków w okresie po porodzie. Po cesarskim cięciu używanie lejka dla kobiet pomaga oddawać mocz w sposób zapobiegający możliwości wystąpienia miejscowego zapalenia.

Oddawanie moczu a ograniczenia w poruszaniu się i dla kobiet z dolegliwościami

W przypadku choroby, podeszłego wieku, niepełnosprawności czy wypadku, Pibella Travel okazuje się świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które muszą zmagać się z codzienną czynnością w utrudnionych warunkach.

Przetestowano, że mały i higieniczny lejek dla kobiet Pibella Travel rozwiązuje problem w następujących sytuacjach:

- w trakcie choroby czy problemach po wypadku

- przed i po operacji / przed i po zabiegu

- przy uszkodzeniach nóg oraz gdy są one opatrzone/obandażowane

- w trudnościach w załatwianiu się przy pozycji siedzącej lub stojącej;

Oczywiście także gdy chcemy uniknąć przykucania za autobusem.

Lejków dla kobiet używają kobiety, które poruszają się na wózkach inwalidzkich – podczas podróży pociągiem, samolotem, samochodem czy też w restauracjach dzięki Pibella zaznają więcej komfortu, spokoju i wolności.

PRODUKCJA I MATERIAŁ

Pibella jest produktem szwajcarskim, wytwarzanym w higienicznych i nowoczesnych warunkach;

- do produkcji lejków używa się wyłącznie nie-alergicznych materiałów; żadnych ftalanów;

- produkt impregnowany, odporny na działanie wody

- nie podrażniający

- można go czyścić i sterylizować we wrzącej wodzie do max.135’C/275’F

- Polipropylen PP5

- 100% recyclingowy (PP5)

- produkt ważący zaledwie 13g

- długość około 18cm

Lejek dla kobiet Pibella jest produktem medycznym

– produkt medyczny odpowiadający europejskim standardom 93/42/EWG, class 1, annex VII

- zarejestrowany jako „swissmedic”

- certyfikat CE, a więc spełnia wymagania Unii Europejskiej

- zatwierdzony przez FDA

- REHACARE AWARD – wyróżniony i testowany przez TUV Germany;

Lejki dla kobiet Pibella produktem praktycznym i atrakcyjnym

– produkt używa się w sposób prosty i wygodny

- produkt oczywiście do użytku zewnętrznego

- produkt cenowo atrakcyjny i łatwo dostępny

- produkt wielokrotnego użytku

- produkt dostępny w trzech kolorach: różowym, zielonym i perłowym.

Marka: Pibella
Kolor: zielony
Wymiary lejka: długość ok.18cm
Symbol: 5906190434999

Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.

Dodaj opinię

Aby dodać recenzję musisz się zalogować
Jeśli nie masz konta Zarejestruj się
x

NASZ SKLEP WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystając z naszego sklepu bez zmiany ustawień w przeglądarce internetowej dotyczącej cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Więcej informacji